Torgu Kuningriik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Torgu Kuningriik

Koht olemiseks.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 vestlusringide ja temaatiliste ettekannete võimalus?

Go down 
AutorTeade
Kaupo Vipp

Kaupo Vipp


Postituste arv : 181
Join date : 09/09/2009
Age : 61
Asukoht : Türju küla, Vabuaia tn. 1

vestlusringide ja temaatiliste ettekannete võimalus? Empty
PostitaminePealkiri: vestlusringide ja temaatiliste ettekannete võimalus?   vestlusringide ja temaatiliste ettekannete võimalus? I_icon_minitimeReede Jan 22, 2010 2:52 pm

Kas oleks ehk mõtekas hakata koolimajas korraldama regulaarseid kokkusaamisi, mis võiksid iga kord sisaldada nii kohalike teemade vestlusringi, kui lisaks veel näiteks kellegi poolset ettekannet või ülevaatlikku kokkuvõtet mingist teemast. See teema võiks olla nii siinsesse elusse puutuv kui mingi üldine asi või kellegi hobiks olev huviala. Oleks ju kindlasti huvitav kuulata suguvõsade või peremärkide või kohaliku ajaloo jne uurijaid.
Näiteks võin omalt poolt pakkuda välja päris pika sarja maailmatajumise ja teadmiste/teaduse arengu teemal, mis on minu huviala ja millest raamatu kirjutamisega olen aastaid vaba aega sisustanud. Mul endal oleks seejuures väga huvitav näha reaktsioone ja tekkivate küsimuste arutelu - kui muidugi inimestel teema vastu huvi peaks tekkima. Aga meil on siin palju inimesi, kes on mingeid teemasid hobikorras või töö tõttu uurinud, ning võiksid oma teadmisi jagada.

Ma ei tea muidugi, kas selline asi tekitaks ka mingeid liiga suuri lisakulusid, mille katmiseks mingist sümboolsest kohvirahast ei piisaks. Mari ja Marju, mis teie arvate? Ja mida rahvas arvab?
Tagasi üles Go down
http://picasaweb.google.com/kaupovipp
 
vestlusringide ja temaatiliste ettekannete võimalus?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Torgu Kuningriik :: Riigielu :: Projektid-
Hüppa: