Torgu Kuningriik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Torgu Kuningriik

Koht olemiseks.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Jämaja kirik

Go down 
3 posters
AutorTeade
Lilleke19

Lilleke19


Postituste arv : 42
Join date : 27/10/2009
Age : 63
Asukoht : Wabboja talu, Ohessaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Jämaja kirik   Jämaja kirik I_icon_minitimeTeis Nov 24, 2009 12:25 am

Kuuaja pärast on juba jõulud.

Meil on kaunis kirik, paljud muusikud teevad jõulukontserte. Tanel ja Birgit teevad mujal Eestimaa kirikutes kontserte, Saaremaa ei olnud seekord neil nimekirjas.
Ehk ei ole me hiljaks jäänud, sest on inimesi kes teavad,tunnevad, omavad telefoni numbreid. Kutsume Jämajasse Smile
Kuna mujal Saaremaal kontserte ei ole siis on kindlasti tulijaid kaugemaltki.
Kes oma autoga peab sõitu kulukaks siis
Üks lahendus Masu ajal võiks olla õhtune Sõrve buss, kes toob rahva linnast ja Salmelt Jämajasse. Ei sõida kohe tagasi vaid Ootab tund või 1,5 ja viib rahva linna tagasi.


Mida arvate?

Mall
Tagasi üles Go down
Lilleke19

Lilleke19


Postituste arv : 42
Join date : 27/10/2009
Age : 63
Asukoht : Wabboja talu, Ohessaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jämaja kirik   Jämaja kirik I_icon_minitimeTeis Nov 24, 2009 10:30 am

Sain ühendust korraldajaga, kuna ta oli teel Soome lubas tagasitulles vastata.
Tagasi üles Go down
Epp

Epp


Postituste arv : 36
Join date : 01/10/2009
Age : 69
Asukoht : Sõrve (Sääre-Imara)- Kuressaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Jõulukontsert   Jämaja kirik I_icon_minitimeTeis Dets 01, 2009 4:33 pm

Idee on väga hea! Olen nõus abistama. Kas kirikuinimestega on juba räägitud?
Tagasi üles Go down
http://isetehtud.page.tl
Lilleke19

Lilleke19


Postituste arv : 42
Join date : 27/10/2009
Age : 63
Asukoht : Wabboja talu, Ohessaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jämaja kirik   Jämaja kirik I_icon_minitimeTeis Dets 01, 2009 10:45 pm

Tervitus!

Kindlasti ootate teateid.
Täna õhtul 5 ajal rääkisin Birgiti mänedzeriga, 22. 12 pidi neil olema ainuke vaba päev detsembris, tulla saaksid ilma Rahula poistekoorita. Padari mänedzeri poolt pidi tulema hinnapakkumine, eks siis ootame. Vaatame, kas suudame seda ka kinni maksta. Loodan *jõuluaja ime peale* ehk rohkem nende poolsele heatahtlikkusele:)

Samas on mul palve!
Soovin tagasisidet, kas üldse on tulijaid, palju olete nõus pileti eest maksma?
Päris heategevust nad kindlasti ei tee (tasuta). Teen mõned kõned - loodan sponsoreid, kes toetaksid.
...aga kõige tähtsam on huvi ja osavõtt meie kohalike poolt:)

Südamlikku ja tegusat jõulukuud,
Mall
Tagasi üles Go down
Lilleke19

Lilleke19


Postituste arv : 42
Join date : 27/10/2009
Age : 63
Asukoht : Wabboja talu, Ohessaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jämaja kirik   Jämaja kirik I_icon_minitimeTeis Dets 01, 2009 10:49 pm

Sorry,

Jah, kui võib eesnimega siis Anuga on räägitud, lubas,aga kui asi kindel soovis oma mailile kinnitust.
Tagasi üles Go down
Epp

Epp


Postituste arv : 36
Join date : 01/10/2009
Age : 69
Asukoht : Sõrve (Sääre-Imara)- Kuressaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: jõulukontserdist   Jämaja kirik I_icon_minitimeKolm Dets 02, 2009 6:17 pm

Võibolla on isegi parem kui esinejaid vähem, sest transport on neil kindlasti suur osa kuludest. Arvata võib, et kulude kompenseerimist tahavad nad ikka saada. Mina ise Leedot ei tunne, aga äkki annaks kaubelda esinejatele näiteks tasuta bron ja ülesõit. Leedo vist oli ka Keskerakond - sorry! et poliitiliselt nii tume. Ja Torgus ju võitis ka Keskerakond, kui selle nimekirja nimi nii ikka oli. Kuskilt olen kuulnud, et Jämaja kihelkonna territooriumilt on pärit ka üks bensukaomanik, aga see võib muidugi ka legend olla. Kui sponsorid sponseeriks oma olemasolevate vahenditega, siis on ka raskel ajal lihtsam. Aga kilu vist Birgit ja Tanel ei taha - kuigi on ju kena soolane suutäis.
Ega kohalikest ikka kirikut täis ei saa, aga neid linnasõrulasi on ju palju ja kui aeg surnuaias käimise võimalusega klapitada, võivad üaljud huvituda. Vaevalt nüüd liinibuss meie inimeste pärast graafikut muudab, aga vallabuss saaks ehk mõned lisatiirud teha - inimesed on ju nõus oma sõidu eest maksma - ja Salmelt käib juba hoopis rohkem liinibusse.
Siin nüüd lihtsalt esimesed pähekaranud mõtted ideega seoses. Aga abi pakun andiselt.
Epp
Tagasi üles Go down
http://isetehtud.page.tl
Mari




Postituste arv : 15
Join date : 05/10/2009

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jämaja kirik   Jämaja kirik I_icon_minitimeNelj Dets 03, 2009 10:43 am

Tere,

Kontserti idee on väga hea.

Meenutan siinkohal, et kui Vändra näitering külas käis oli küllaltki põgusa reklaami peale kohal umbes 50 vaatajat(vist kõik kohalikud). Tõsi küll pilet oli 25EEk ja mitte rangelt kohustuslik.

Usun kui sponsorite abiga saaks pileti hinna odavaks, tuleks saal täis küll.

Mari
Tagasi üles Go down
Lilleke19

Lilleke19


Postituste arv : 42
Join date : 27/10/2009
Age : 63
Asukoht : Wabboja talu, Ohessaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Jõulukontserdist   Jämaja kirik I_icon_minitimeNelj Dets 03, 2009 4:43 pm

Tervitus!

Olen nüüd manageridega kokkuleppe saanud. Täna õhtuks lubasid veel täpse hinnakirja saata kulude suhtes, loodan, et hind ei tõuse.


Kontsert JÕULUPUUDUTUS on kokkulepitud 27.detsemberil kell 16.00 Jämaja kirikus. Tasuta: Smile

Birgit Õigemeel,Tanel Padar ja Tallinna Poistekoor Lydia Rahula juhendamisel.

Varased tulijad saavad surnuaeda minna, Päevase bussiga tulijate tagasisõiduks olen läbirääkimisi pidanud. Ootan vastust.

Kui on keegi huvitatud piparkookide küpsetamisest ja sooja tee- ja alkoholivaba GLÖGI termostesse valmistamiseks andke teada. Anuga räägitud Smile
Uudiste alla ma veel ei riputaks teadet, soovin ka sponsoreid tänada.


nn. Afterparty Jone baaris 26.12.

Epp, Mari Smile
Tagasi üles Go down
Epp

Epp


Postituste arv : 36
Join date : 01/10/2009
Age : 69
Asukoht : Sõrve (Sääre-Imara)- Kuressaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: vaat seda ma nimetan jõuluüllatuseks!   Jämaja kirik I_icon_minitimeNelj Dets 03, 2009 5:31 pm

See on fantastiline ja Sa ise oled fantastiline. Muuseas, see 27.kuupäev on veel paremgi kui 22 oli. Mina olen küll nõus teed keetma ja koos termosega kohale ilmuma. Kuidas veel saaks aidata?
Tagasi üles Go down
http://isetehtud.page.tl
Mari




Postituste arv : 15
Join date : 05/10/2009

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jämaja kirik   Jämaja kirik I_icon_minitimeReede Dets 04, 2009 10:27 am

Tõeliselt vahva asjaga oled hakkama saanud.
Kui abikätt kuskile vaja, olen olemas(ka piparkooke võin meisterdada)

Mari
Tagasi üles Go down
Lilleke19

Lilleke19


Postituste arv : 42
Join date : 27/10/2009
Age : 63
Asukoht : Wabboja talu, Ohessaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: ...et kontsert sujuks...   Jämaja kirik I_icon_minitimeReede Dets 04, 2009 1:29 pm

Anu soovis kokkusaamist, tulen täna kontorist 14.00 ära, et jõuda 5-le praamile.

Homme võiksime minu juures kokku saada, arutame, mida saame veel teha, et pidu hästi sujuks. Smile

helistage 50 97 311, lepime ühise aja kokku.

Parimat,
Mall
Tagasi üles Go down
Lilleke19

Lilleke19


Postituste arv : 42
Join date : 27/10/2009
Age : 63
Asukoht : Wabboja talu, Ohessaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Kohtumine koguduse liikmetega!   Jämaja kirik I_icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 10:54 pm

tervitus!


Kohtumine koguduse liikmetega oli soe, avatud, vastutulelik, Tänud Smile

Oldi huvitatud piparkooke ja teed valmistama. Mõeldi kaasa, mida nad ise saavad kaasa aidata kasvõi parkimise poolelt, (lumi) küünlad, prügikotid, lauad jm. Olen ise 27-l ka abiks, aga sellest saame veel rääkida. Muinsuskaitsest tuleb neil päevil spetsailist kontrollima kiriku vastupidavust helitugevusele.

tänud kõigile kaasamõtlejatele Smile
Mall
Tagasi üles Go down
Lilleke19

Lilleke19


Postituste arv : 42
Join date : 27/10/2009
Age : 63
Asukoht : Wabboja talu, Ohessaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: kontserdist   Jämaja kirik I_icon_minitimeReede Dets 11, 2009 8:43 am

Tervitus!

Olen pikalt vaikinud, on olnud kohtumised sponsoritega,nii kergeid kui raskeid. Esimesed laekumised on juba kiriku kontole laekunud Smile
lisan siinkohal ka kiriku konto:

EELK Jämaja Kogudus
A/a 10022038351003 SEB pank
selgitus: Kontsert

Edastan Anu sõnumi:

Käisin täna hommikul kiriku juures restauraatoritega kohtumas. Rõõm on see, et varisemisohtlik kirik ei ole. Kurb on see, et kirikurestaureerimise vajaduse koefitsient on liiga madal (0,2 1-st) ja sellega kaob lootus riiklikule toetusele, ilmselt ka muinsuskaitse toetusele.

Raha peame hakkama taotlema projektide läbi, kuid see on üsna kehva variant. Lähinädalatel annavad nad teada tegeliku kalkulatsiooni ja hädapärasemate töödega peaks alustama järgmise aasta suvel.Võib olla siis 27.12 kontserdi tulu ongi esimene korjandus kirikurermondi toetuseks.




Täna õhtuks lubas Taneli manager ka kontserdi lepingu, transpordivahendite arvu saata, et saaksin broneeringud teha. Samuti ootan veel pikisilmi temalt plakateid ja pilte, et saaksime kutsed, kuulutused üles seada.

Epp, hea inimene lubas papptaldrikud-topsid organiseerida ja ka igati muus asjus kaasa aitama.
Keegi võiks mõelda texti peale, kuidas OSaares ilusasti kontserdist teada anda.

samuti suured Tänud Luulele ja Mihklile toetuse eest. Smile

kui uudist annan tääda!
Mall
Tagasi üles Go down
Lilleke19

Lilleke19


Postituste arv : 42
Join date : 27/10/2009
Age : 63
Asukoht : Wabboja talu, Ohessaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Manageri selgitus muudatustest   Jämaja kirik I_icon_minitimeNelj Dets 17, 2009 2:35 pm

Pika arutelu tulemus artistide, koori ja saateansambliga on viinud tulemusele, et me ei saa teha “Jõulupuudutuse” kontserti Saaremaal. Tegemist on väga tervikliku programmiga kus ei saa muuta repertuaari ning ka kedagi kõrvale jätta. Antud projektis osalevad Tanel Padar, Birgit Õigemeel, Tallinna Poistekoor, Eesti Otsib Superstaari finalistid ning saateansambel. Tänaseks on selge see, et 27.12.09 ei saa esineda koor, staarisaate artistid ning üks inimene saateansamblist. Ühegi artisti soov ei ole iialgi teha poolikut varianti. Uue kava kokkupanemiseks ja harjutamiseks puudub järelejäänud aja jooksul vähimgi võimalus.

tegin e-mailist koopia,et kõigile üheselt arusaadav. Enne, kui me kokkuleppe tegime ei olnud staarisaate artistidest juttugi, aga mis teha.
Mina olen Birgiti ja Uku ühise esinemisega väga rahul, loodan, et teie ka. Bronneerisin 27.12. 15.00 praami ja samapäeva õhtul tagasi 23.00.
Soovi korral lubasid ka lisa lugusid. Kontserdi toimumine saab teoks tänu headele sponsoritele: Mihkel Undrest, Märt V., Vahur G., Enn M., Kuno. Kuna kontsert on heategevuslik, siis on kiriku toetuseks väljas annetuskastid. Samuti pakutakse sooja teed ja piparkooke Smile
Tagasi üles Go down
Epp

Epp


Postituste arv : 36
Join date : 01/10/2009
Age : 69
Asukoht : Sõrve (Sääre-Imara)- Kuressaare

Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: kontserdist   Jämaja kirik I_icon_minitimeNelj Dets 17, 2009 6:20 pm

Tubli, Mall! Ja suur tänu kõigile sponsoritele!
Lähtume mõttest, et esinevad õiged inimesed, publikuks tulevad õiged inimesed ja juhtub see, mis on kõigile parim. Oleme valmis ilusaks õhtuks! Tänuga südames.
Tagasi üles Go down
http://isetehtud.page.tl
Sponsored content





Jämaja kirik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jämaja kirik   Jämaja kirik I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jämaja kirik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Torgu Kuningriik :: Riigielu :: Mõtted-
Hüppa: